Schronisko dla Zwierząt w Pabianicach

Ogłoszenia

 

12-05-2020

PRZYJMOWANIE INTERESANTÓW W CZASIE PANDEMII

W związku epidemią, przyjmowanie Interesantów w Schronisku (w szczególności osób zainteresowanych adopcją) odbywa się tylko po wcześniejszym ustaleniu konkretnego terminu. W celu umówienia wizyty, proszę dzwonić pod numer: 42-227-08-50.


 

21-04-2020

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PROCESU ADOPCJI PSÓW W CZASIE EPIDEMII

W związku z zagrożeniem epidemicznym, na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów
z dnia 19 kwietnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów
w związku z wystąpieniem epidemii, wprowadza się następujące zasady adopcji psa:

1. W celu adopcji psa, należy wejść na stronę internetową lub fanpage Schroniska,
gdzie znajdują się ogłoszenia psów do adopcji.

2. Rozmowy przedadopcyjne odbywają się wyłącznie drogą telefoniczną.

3. Finalizacja adopcji, tj. podpisanie umowy i dokumentów związanych z adopcją odbywa się poza bydynkiem Schroniska, na świeżym powietrzu. Obecna jest tylko osoba podpisująca umowę.

4. Osoba, podpisująca umowę adopcyjną, jednocześnie odbierająca psa, musi mieć założoną maseczkę oraz rękawiczki jednorazowe oraz mieć przy sobie własny długopis.

5. Opłaty związane z adopcją realizowane są tylko drogą elektroniczną na rachunek Schroniska.


 

14-03-2020

Ogłoszenie w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym wirusem SARS-CoV-2 oraz wprowadzeniem w Polsce stanu zagrożenia epidemiologicznego, wprowadzamy całkowity zakaz wolontariatu w Schronisku w Pabianicach. Wszelkie działania wolontariuszy i wolontariuszek zostają wstrzymane do odwołania.


 

14-03-2020

Informacja dla interesantów Schroniska

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym wirusem SARS-CoV-2 oraz wprowadzeniem w Polsce zagrożenia epidemiologicznego, ograniczamy wizyty w Schronisku w Pabianicach tylko do odbioru własnego psa. Ograniczenie obowiązuje do odwołania.


 

13-03-2020

Informacja dla interesantów

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym wirusem SARS-CoV-2, przed wizytą w Schronisku, należy telefonicznie umówić się na konkretny dzień i godzinę pod numerem: 42-227-08-50.


 

13-03-2020

Ogłoszenie w związku z zagrożeniem epidemiologicznym wirusem SARS-CoV-2

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym wywołanym wirusem SARS-CoV-2, ograniczam działanie wolontariatu w Schronisku w Pabianicach. W sobotę (14 marca br)
i w każdą następną sobotę działanie wolontariatu odbywa się w godzinach: 10.00 - 14.00.
Na terenie Schroniska i na spacerach może jednocześnie przebywać nie więcej niż troje wolontariuszy. Wolontariuszom i wolontariuszkom zabrania się przyprowadzania gości.
Jeżeli powyższe zarządzenie zostanie złamane, zostanie wprowadzony całkowity zakaz działania wolontariatu. Powyższe zarządzenie obowiązuje do odwołania.

Ponadto w związku ze stale zmieniającą się sytuacją związaną z zagrożeniem epidemiologicznym, może zostać wprowadzony całkowity zakaz wolontariatu, dlatego zaleca się
na bieżąco sprawdzanie informacji na stronach Schroniska.